Консультація сімейного лікаря -

Консультація сімейного лікаря

сімейний лікар

Сімейний лікар: ваш надійний помічник у питаннях здоров’я

Сімейний лікар – це лікар загальної практики, який надає первинну медичну допомогу. Він є першим, до кого ви звертаєтеся, якщо відчуваєте погіршення здоров’я.

До сімейного лікаря ви можете звернутися:

  • З приводу гострого захворювання, якщо захворіли нещодавно. Сімейний лікар поставить діагноз і призначить лікування.
  • Потребуєте порад щодо проблем, які турбують тривало. Сімейний лікар допоможе вам зрозуміти причину проблеми і розробити план лікування.
  • Не можете виріши тактику, до якого спеціаліста звернутись та які обстеження провести. Сімейний лікар допоможе вам визначити, до якого лікаря потрібно звернутися, і надасть рекомендації щодо необхідних обстежень.
  • Якщо ви втомились від численних неінформативних обстежень та консультацій. Сімейний лікар проведе всебічне обстеження і надасть вам всебічні рекомендації.
  • Якщо ви хочете вакцинуватись. Сімейний лікар складе план щеплень, отримає консультацію щодо вакцинації, можливих комбінацій вакцин та протипоказань.
  • Провести профілактичне обстеження організму та почути необхідні рекомендації. Сімейний лікар допоможе вам визначити, які профілактичні обстеження вам необхідні, і надасть рекомендації щодо здорового способу життя.

Якщо ви піклуєтесь про себе та своїх близьких, приділіть увагу своєму здоров’ю! Зверніться до сімейного лікаря, і він допоможе вам зберегти здоров’я.

Кошик