Щеплення від грипу 2020-2021 -

Щеплення від грипу 2020-2021

Розпочинаємо новий сезон щеплення від грипу.

В наших Центрах (на пр. Науки, 55а і на вул. Бальзака, 6) вакцинація від грипу сезону 2020-2021 розпочнеться в жовтні. Але вже зараз ви можете записатися в чергу на щеплення. Таким чином ви забронюєте вам, вашій родині та/або вашим колегам необхідні дози вакцини. Всім, хто залишить таку заявку на щеплення, ми передзвонимо заздалегідь і запросимо на вакцинацію в зручний для вас час.
За посиланням – проста і зручна форма. Вам достатньо внести в неї коротку контактну інформацію і кількість доз, яка вам потрібна:
https://cutt.ly/ofkEJ1T

Якщо з будь-яких причин вам не зручно заповнювати форму – залишіть, будь ласка, інформацію в месенджері або зателефонуйте нам.Ми очікуємо вакцини «Ваксигрип-тетра», «Інфлувак» або «ДжиСіФлю», які захищають від 3-4 видів вірусу грипу. Це дає високий ступінь захисту. Кожного наступного року склад вакцини змінюється залежно від виду вірусів грипу, що прогнозуються у цьому сезоні.

Щеплення переноситься добре. Вакцина не містить живих вірусів. Чому щеплення від грипу вам вигідно:
\"✅\"один випадок захворювання на грип несе значні матеріальні збитки: таміфлю (засіб від грипу), жарознижуючі засоби, симптоматичне лікування коштують близько 1000 грн + витрати на тимчасову непрацездатність;
\"✅\"щеплена людина не ризикує заразити грипом свою родину та колег;
\"✅\"ваші клієнти, партнери та інші контакти будуть в безпеці, не наражаючись на ризик заразитись грипом при відвідуванні вашого закладу/офісу.

Орієнтовна вартість щеплення для однієї людини – 400-500 грн. Точна вартість буде відома після отримання вакцини від її продавців.
Для захисту потрібна всього одна доза вакцини.
Також можливе щеплення вашої організації прямо на робочому місці. Це може бути виконано в вашому офісі або на підприємстві в узгоджений з нами час. Ваші співробітники можуть привести на щеплення своїх дітей (старше 3 років) та родичів.

З повагою і турботою про ваше здоров\’я, центр «Педіатрія з любов´ю»

Кошик