Репеленти для дітей -

Репеленти для дітей

[cherry_row] [cherry_col size_md=\”12\”]

Зробила невелику підбірку репелентів (засобів від кусючих комах), які підходять для дітей. У дорослих вибір дещо ширше. Ніякого конфлікту інтересів, просто майже все, що знайшла. Кусючі – це комарі, кліщі, блохи, кусаючі мухи.

Види репелентів для дітей

Американська академія педіатрії радить надавати перевагу репелентам на основі ДЕТА– диетілметатолуаміда. Можна використовувати з 2-х місяців за їх рекомендацією. Але в Україні вони використовуються мінімум з року, а то і старше. Концентрація 10-30%. Відсотки говорять про тривалість дії, а не її силу. Чим менша концентрація, тим частіше треба буде наносити повторно.

Не надто поступається в ефективності, але є більш безпечними засоби, в складі яких є IR3535. В Україні такі засоби дозволені з 1 року.

\"\"        \"\"

Можна застосовувати репеленти, в складі яких є пікардин у концентраціях від 5 % до 10 %. Вони менш ефективні, ніж ДЕТА. Не знайшла таких на нашому ринку.

Для захисту від кліщів найефективніші засоби, в складі яких є перметрин, але його потрібно наносити НА ОДЯГ, а не на шкіру.

Засоби, які містять ефірні масла, – менш ефективні та можуть викликати алергічну реакцію. Концентрація ефірного масла має бути не менше 30%. Але майже всі засоби, які є на ринку України, містять масла в менших концентраціях, але і дозволені ледь не від народження. Хоча їх радять після 3-х років.

\"\"      \"\"

Правила користування репелентами:

  • Важливо змивати зі шкіри абсолютно всі засоби після прогулянки.
  • Використовуючи спреї, розпилювати на вулиці, подалі від обличчя.
  • Всі засоби дітям наносять батьки, і важливо слідкувати, щоб малюк не тягнув руки до рота.

Не ефективні проти комах:

  • Браслети, просочені хімікатами
  • Часник, цибуля, інша їжа чи будь-які вітаміни та добавки
  • Ультразвукові пристрої
  • Будиночки для птахів чи кажанів (такий спосіб боротьби з комахами використовують, але він не працює)
  • Приманки для комах. Вони приваблюють тих, хто навіть і не збирався до вас летіти. Хоча їх і може спіткати лиха доля, але постраждають далеко не всі.

Навчайте дітей безпечно вивчати навколишній світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як захистити малюків від комах?

Міфи і правда про кліщів

Автор: педіатр, консультант з грудного вигодовування Анастасія Шелевицька.

[/cherry_col] [/cherry_row]
Кошик