Ірина Юнікова -

Ірина Юнікова

Дитячий дерматолог, педіатр

Мені дуже пощастило, бо я не просто лікарка, а лікарка дитяча. Навіть не уявляю роботу з дорослими, як з пацієнтами (дорослі, пробачте)))
Люблю працювати з  дітьми, а особливо з немовлятами, бо це мій «улюблений розмір», люблю ловити їх перші посмішки, радіти разом з батьками новим навичкам та зубчикам, а також  різним життєвим дрібничкам. 

Моя Alma mater -це Харківський державний медичний університет, який я закінчила в 2003 році. З тих пір я працювала в медичних (державних та приватних) закладах Харкова та Києва. 

В  6 років мене спитали ким я хочу бути. У мене був тільки один варіант відповіді: лікарем. Чому? Не знаю. Така вже думка зародилася в моїй дитячій голові з бантиками.  Мабуть хотіла всіх врятувати, як ті Чіп і Дейл)))

З того часу пройшло чимало років, а мультики та казки люблю і досі. А ще я  ніколи не шкодувала про своє рішення. І, головне, я отримала професію своєї мрії. 

З радістю  в якості педіатра та дитячого дерматолога допоможу вашим дітлахам зростати здоровими завдяки вчасній вакцинації, сучасним та доказовим рекомендаціям, а якщо треба буде полікуватись, то і з  цим  не виникне проблем. Будь то ГРВІ чи кишкова інфекція, вірусна екзантема чи дисгідротична екзема.
 
Займаюсь діагностикою та лікуванням дерматологічних хвороб у дітей від 0 до 18  років, серед яких є зазначені нижче та багатьох інших:

• Різноманітні дерматити (атопічний, себорейний, періоральний, алергічний контактний та інші)
• Псоріаз
• Акне
• Інфекції шкіри та нігтів (вірусні бородавки, імпетиго, грибкові хвороби,  інфекції шкіри, викликані вірусами герпесу та інші)
• Хворобі, що супроводжуються випадінням волосся (так звані алопеції)
• Невуси та інші новоутворення шкіри (володію дерматоскопією

Кошик