Лідія Бабич -

Лідія Бабич

Засновниця центру “Педіатрія з любов’ю”, керівник відділення на пр. Науки, лікар-педіатр, неонатолог, консультант з грудного вигодовування з міжнародною сертифікацією IBCLC. Консультант з харчування – SOS-метод роботи з харчуванням

Лідія Бабич про себе:

– Медицину я обрала після 9 класу. Вирішила вступити до медичного училища і дуже скоро переконалась, що зробила правильний вибір. Професія медичної сестри мені знадобилась – багато практичних навичок, а також розуміння, наскільки непроста праця медсестер. Потім я вступила до Медичного університету ім. Богомольця. В 2005 році закінчила педіатричний факультет.

Інтернатура та перші роки роботи пройшли в 5му пологовому будинку, у відділенні реанімації новонароджених. Саме тоді я почала проводити заняття на курсах для батьків при надії. І знаєте, дуже мені стало до смаку виступати на медичні теми. Це була “Азбука для родителей”, одна з перших таких школ в Києві.

Потім було пологове відділення та дитяче відділення в Центральній районній лікарні в Вишгороді, відділення реанімації новонароджених в 1му пологовому будинку Києва.

У мене 2 спеціальності – педіатр і неонатолог. У 2017 році я опанувала професію консультанта з грудного вигодовування.

У 2015 народилась донечка Віра. Це змінило моє відношення до багатьох питань в житті. Я зрозуміла, що не можу продовжувати чергувати у реанімації. Хоча колеги точно підтвердять, що колишніх неонатологів не буває.

Я працювала педіатром в кількох приватних клініках. Серед них “Добробут” та “Особливі”.

І ось в квітні 2019 я отримала омріяну ліцензію на приватну практику. Мій медичний центр уособлює поєднання доказової медицини з людяністю, емпатією, розумінням розвитку дитини. Педіатрія з любов’ю.

Мої таланти:

  • пояснювати складні явища простими словами;
  • впевнено приймати рішення;
  • знаходити контакт з малятами;
  • писати, створювати різноманітний контент;
  • це все робити з гумором.

Я регулярно відвідую конференції Української академії педіатрії, і віднедавна сама виступаю з доповідями. Постійно навчаюсь, бо медична професія не має права зупинятись.

Із натхненням та задоволенням веду блог в Фейсбук “Дитячий лікар Лідія Бабич”, ютуб-канал “Педиатр Лидия Бабич”, блог в Інстаграм.

Кошик